19 Ocak 2020 Pazar

Barınma ve Ulaşım

6634 defa okundu

 

Yüksekokulumuzun kurulu bulunduğu bölgenin coğrafik yapısı nedeniyle Türkiye'nin her bölgesine karayolu, havayolu ve demiryolu ile 24 saat ulaşım imkânına sahip olması bir cazibe yaratmakta ve tercih edilme oranımızı yükseltmektedir. Ana kampuse çok yakın olmamızın avantajıyla öğrencilerimiz, Üniversitemizin bütün kütüphane, bilgisayar, mediko-sosyal, spor alanları gibi bilimsel ve sosyal imkânlarını her zaman diliminde paylaşma fırsatına sahip olabilmektedirler.

 

Yurdun her köşesine ulaşım imkânından dolayı, ulaşım yönünden hiç bir sıkıntımız yoktur. Özellikle Afyon - Dinar - Burdur - Antalya ve Isparta yol kavşağında bulunmasıyla ulaşım çok kolaydır. İlçemizden Isparta'ya 25 dakikalık aralıklarla otobüsler karşılıklı sefer yapmaktadır. Yol güzergâhında, Uluborlu ve Senirkent otobüslerinden de faydalanılmaktadır.

 

İlçemizde birçok Özel Yurt bulunması ile birlikte, öğrencilerimizin çoğu ilçede ev kiralamak suretiyle kalmaktadırlar. Yüksekokulumuzun derneği vasıtasıyla öğrencilerimize yatak, battaniye, karyola, masa ve sandalye cüzi bir ücret karşılığında kiralanmaktadır. Ayrıca bazı öğrencilerimiz Isparta merkez pansiyonlarda veya Kredi ve Yurtlar Kurumunun yurtlarında kalmaktadırlar.

 

 

 

 

KURUMSAL LOGO

İLETİŞİM

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Keçiborlu Meslek Yüksekokulu

32700 Keçiborlu / Isparta / TÜRKİYE

Telefon: +90 246 541 36 20

Faks: +90 246 541 36 10