19 Ocak 2020 Pazar

Eğitim ve Öğretim

4898 defa okundu

 

Keçiborlu Meslek Yüksekokulu, altyapısıyla, ehliyetli ve deneyimli eğitim ve öğretim kadrosuyla başarılı bir eğitim hizmetini sunmaya ve alanında bir ekol olmaya devam etmektedir. Mezunlarımızın işyerlerinden aldığımız övgü dolu söz ve mesajlar bizleri daha çok motive etmekte, yüksekokulu büyütüp geliştirmede büyük bir sinerji sağlamaktadır.

Yüksekokulumuzda ders açığı ve kapasite boşluğu mevcut olmayıp, kadrolu öğretim elemanları tarafından karşılanamayan dersler, üniversitemizden görevlendirilen öğretim elemanları ile            kamu ve özel sektörde konusunda uzman öğretim elemanlarınca karşılanmaktadır.

Okulumuz Programlarının hemen tümünde uygulama dersleri vardır. Bunlardan Muhasebe, İşletme ile Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümleri, Bilgisayar Laboratuarında; İklimlendirme-Soğutma Bölümü ile Makine ve Otomotiv bölümü ise; atölyelerde uygulama yapma imkânı bulmakta, ayrıca Fabrika ve Sanayi Tesislerine düzenlenen teknik gezilerle uygulama dersleri azami düzeyde pekiştirilmektedir.

 

 

 

 

KURUMSAL LOGO

İLETİŞİM

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Keçiborlu Meslek Yüksekokulu

32700 Keçiborlu / Isparta / TÜRKİYE

Telefon: +90 246 541 36 20

Faks: +90 246 541 36 10